Biofinity Toric 3 ks

Biofinity Toric (3 šošovky)

Cena - 18,49 €

Kategórie: Mesačné šošovky / Torické šošovky

Značka šošoviek: Biofinity

Dioptrie: -10.00 do +8.00 D

Cilindr: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25

Zakrivenie (BC): 8.7

Priemer (DIA): 14.5

Mesačné torické kontaktné šošovky Biofinity Toric (v balení po 3 kusoch) sú šošovky určené pre osoby s astigmatizmom. Zároveň bol ich dizajn a vlastnosti navrhnuté a vyrobené tak, aby ich bolo možné používať nepretržite vo dne aj v noci. Ich nosenie môžete maximálne prispôsobiť svojmu životnému štýlu.

Tieto kontinuálne šošovky kombinujú vynikajúce charakteristiky klasických, sférických šošoviek Biofinity, s požiadavkami na torické šošovky. Unikátny materiál je takmer z polovice tvorený vodou, čo prispieva k prirodzenej vlhkosti a teda vysokému komfortu. Jemná vrchná vrstva zabezpečuje hladké kĺzanie viečka a zároveň obmedzuje usadzovanie drobných nečistôt. Obzvlášť dôležitá je optimálna stabilizácia a udržanie správnej pozície šošovky na oku. Tej je dosiahnuté pomocou širokej stabilizačnej zóny. Výsledkom je ostré videnie za všetkých okolností.

K udržaniu zdravia a sviežosti Vašich očí prispieva tiež vysoká priepustnosť kyslíka, vďaka ktorej možno v kontaktných šošovkách Biofinity Toric aj prespávať. O nosení šošoviek cez noc sa však vždy odporúčame poradiť s očným lekárom.