Popis kontaktných šošovieks FreshLook

Kontaktné šošovky FreshLook patrí medzi farebné šošovky, ktoré môžu buď dramaticky zmeniť farbu Vašej dúhovky alebo zvýrazniť prirodzenú farbu a lesk očí. Sú vhodné ako pre každodenné nosenie, tak pre špeciálnu príležitosť, kedy chcete s ich pomocou zažiariť. Na výber je niekoľko farieb a odtieňov. Šošovky vždy vyzerajú prirodzene, ako keby to bola Vaša vlastná farba.

Farebné šošovky FreshLook majú všetky dôležité vlastnosti bežných dioptrických šošoviek. Vďaka použitým kvalitným materiálom zaručujú vysokú priepustnosť kyslíka, skvele hydratujú a sú veľmi pohodlné aj pri dlhšom nosení. Niektoré druhy potom tiež poskytujú ochranu proti škodlivému UV žiareniu. Aj napriek sfarbenie umožňujú jasné a čisté videnie.

Farebné kontaktné šošovky FreshLook patrí medzi najpredávanejšie značky farebných šošoviek. Sú obľúbené predovšetkým vďaka veľmi prirodzenému vzhľadu a komfortnému nosenie. Vyberte si niektoré z úžasných farebných šošoviek a oslňte svojich známych a kamarátov novým, žiarivým pohľadom.