Popis kontaktných šošoviek Dailies

Kontaktné šošovky Dailies sú určené, ako už názov napovedá, k jednodňovému noseniu. Sú vhodné predovšetkým pre začínajúcich používateľov kontaktných šošoviek, ktorým umožní ľahké nasadzovanie a vyberanie. Ocenia je však ktokoľvek, kto uprednostňuje šošovky na jednorazové použitie. Vďaka tenkému, jemnému materiálu je pri nosení takmer necítite.

Šošovky Dailies sa vyznačujú extrémne vysokou priepustnosťou kyslíka, vďaka ktorej môžu oči dobre dýchať. Pomerne vysoký percentuálny obsah vody zaručuje potrebnú hydratáciu po dlhé hodiny. Najnovší typ šošoviek Dailies Total 1 prináša inovatívnu technológiu postupného navyšovania obsahu vody smerom od vnútorných vrstiev šošovky k povrchu. Tým sa dosiahne čo možno najnižšieho vysušovania šošovky a teda pohodlného nosenia aj po viac ako 10 hodinách.

Výhodou jednodenných šošoviek Dailies je predovšetkým minimálna starostlivosť, ktorú treba šošovkám venovať. Po ich použití je na konci dňa jednoducho zahodíte. Odpadne Vám tak starosť nielen s údržbou, ale aj so zaobstaraním a prepravou roztoku.