Proclear Tailor-Made Toric 1 ks

Proclear Tailor-Made Toric (1 šošovka)

Cena - 79,99 €

Kategórie: Ročné šošovky / Torické šošovky

Značka šošoviek: Proclear

Dioptrie: -20.00 do +20.00 D

Cilindr: -0.50 do -6.00

Zakrivenie (BC): 8.0 do 9.3

Priemer (DIA): 13.6 do 15.2

Ročné torické kontaktné šošovky Proclear Tailor-Made Toric (v balení po 1 kusu) od spoločnosti CooperVision sú unikátne šošovky vyrobené presne na mieru Vašim očiam. Pri ich objednávaní si každý zákazník určí presnú špecifikáciu na základe predpisu od očného špecialistu. Šošovky sú vhodné pre osoby s astigmatizmom a ich vynikajúcich vlastností môžu využiť aj ľudia trpiaci syndrómom suchých očí. K dispozícii je široký rozsah dioptrií, zakrivení a priemerov.

PC technológia bola navrhnutá tak, aby v sebe šošovky uzamkli vysoký obsah vody a udržali oči hydratované a svieži po celý deň. Komfortného nosenia si vďaka tomu môžu užívať aj osoby so suchými, citlivými očami. Torické šošovky Proclear sú tvarované s cieľom perfektného prispôsobeniu sa tvaru oka a udržania stabilnej polohy. To zaručuje trvale ostrý obraz.

Bezpečné každodenné nosenie po dobu jedného roka si môžete dopriať za predpokladu udržiavanie čistých a dezinfikovaných šošoviek. Odporúčame vytvoriť si návyk pravidelného večerného čistenia a uloženia šošoviek do novej dávky roztoku na noc. Budúci deň budú Vaše kontaktné šošovky opäť pripravené poskytnúť jasný a ostrý pohľad.