PureVision 2 HD 6 ks

PureVision 2 HD (6 šošoviek)

Cena - 23,99 €

Kategórie: Mesačné šošovky

Značka šošoviek: PureVision

Dioptrie: -12.00 do +6.00 D

Zakrivenie (BC): 8.6

Priemer (DIA): 14.0

V kontaktných šošovkách PureVision 2 HD je použitá technológia HIGH DEFINITION, ktorá minimalizuje halo efekt. Ak pracujete dlho pred počítačom, alebo často šoférujete auto, kontaktné šošovky PureVision 2 HD budú pre Vás tou správnou voľbou.

Popis kontaktných šošoviek PureVision 2 HD

Stavba jedných z najtenších šošoviek dostupných na trhu je inovatívny, preto má ich nosenie samé pozitíva - videnie po celý deň je zaručené. Zagulatenie okrajov šošovky dodáva očiam plný komfort, pretože šošovka dokonale padne medzi šošovku oka a spojivku.

Špeciálna technológia ComfortMoist zaručuje zvlhčenie oka od okamihu nasadenia šošoviek, až do konca dňa. Šošovky charakterizuje vysoká priepustnosť kyslíka, vďaka čomu oči aj na konci dňa vyzerajú sviežo a zdravo, a tiež nie sú prekrvené.

Pre koho sú kontaktné šošovky PureVision HD?

Kontaktné šošovky PureVision HD sú doporučované osobám, u ktorých je diagnostikovaná krátko- alebo ďalekozrakosť. Šošovky sú vyrobené zo silikón-hydrogélového materiálu. Zaručujú stabilné a neskreslené videnie u väčšiny pacientov s astigmatizmom, aj pri slabom osvetlení. Aj pri náhlych pohyboch zostáva obraz stabilný, nie je rozmazaný a nezahmlievajú sa. V šošovkách je obsiahnutá špeciálna technológia, ktorá upravuje asférické videnie. Tenká konštrukcia šošoviek zaručuje komfort pre oči. V kontaktných šošovkách PureVision 2 HD bola použitá lepšia konštrukcia a väčší priepustnosť kyslíka ako v šošovkách predošlej generácie PureVision.

Kontaktné šošovky sa nachádzajú v blistri s roztokom, ktorý napomáha k ľahšej manipuláci so šošovkami. Sú určené k dennému noseniu, alebo ku kontinuálnemu nosenie v priebehu jedného mesiaca. Kontaktné šošovky PureVision 2 HD sú dostupné v balení po troch a šiestich kusoch, rovnako ako kontaktné šošovky PureVision 2 HD for Astigmatism.