1-Day Acuvue Moist 30 ks

Acuvue 1-Day Moist (30 šošoviek)

Cena - 17,39 €

Kategórie: Jednodenné šošovky

Značka šošoviek: Acuvue

Dioptrie: -12.00 do +6.00 D

Zakrivenie (BC): 8.5 a 9.0

Priemer (DIA): 14.2

Mäkké jednodňové kontaktné šošovky Acuvue Moist zaručujú komfort nosenia po celý deň bez čistenia, dodatočných roztokov alebo špeciálnych puzdier. Šošovky ráno nasadíte a večer ich môžete vyhodiť. V kontaktných šošovkách Acuvue Moist je využitá špeciálna technológia LACREON, ktorá umiestni na povrch šošovky substanciu bohatú na zvlhčujúce zložky.

Substancia má podobné zloženie ako ľudské slzy a po celý deň zvlhčuje oko, aj počas žmurkania. Kontaktné šošovky sú hladké a vďaka tomu nedráždi oko.

Opis šošoviek Acuvue Moist

Acuvue Moist sú šošovky vyrobené z hydrogélového materiálu Etafilcon A, ktorý prepúšťa do oka 88% kyslíka a napomáha správnej funkcii rohovky. Šošovky Acuvue Moist chránia oči pred škodlivým UV žiarením. Časť oka pod šošovkou je chránená proti UVA žiareniu z 87% a proti UVB žiareniu z 97%. Vďaka bledo modrému zafarbeniu šošoviek a označenie číslami "123" možno šošovky bez problémov nájsť v puzdre s roztokom a pohodlne umiestniť do oka.

Pre koho sú šošovky určené?

Výskumy ukazujú, že každodenné výmena kontaktných šošoviek zvyšuje pohodlie ich nosenia predovšetkým pre užívateľov trpiacimi alergiami, problémy so suchými očami či inými potížemi.Kontaktní šošovky Acuvue Moist sú doporučované osobám, ktoré oceňujú pohodlie a potrebujú šošovky, ktoré by po celý deň zvlhčovali ich oči.