1-Day Acuvue Trueye 30 ks

Acuvue 1-Day Trueye (30 šošoviek)

Cena - 19,99 €

Kategórie: Jednodenné šošovky

Značka šošoviek: Acuvue

Dioptrie: -12.00 do +6.00 D

Zakrivenie (BC): 8.5 a 9.0

Priemer (DIA): 14.2

Mäkké kontaktné šošovky Acuvue 1-Day Trueye vyrobené zo silikónovo hydrogélového materiálu, ktorý poskytuje Vašim očiam 98% kyslíka a umožňuje im voľne dýchať.

U šošoviek je tiež použité špeciálne technológie HYDRACLEAR. Na šošovkách sa nachádza zvýšené množstvo zvlhčujúceho prostriedku a vďaka tomu sú šošovky výnimočne hladké a dokonale hydratované. Prepúšťajú k oku viac kyslíka než tradičné jednorazové šošovky, u ktorých nie je použité technológie HYDRACLEAR. Na šošovkách sa nezachytávajú usadeniny, vďaka čomu sú oči počas celodenného nosenia stále zodpovedajúcim spôsobom navlhčené.

Opis šošoviek Acuvue 1-Day Trueye

Kontaktné šošovky Acuvue 1-Day Trueye tiež chránia Vaše oči pred škodlivým UV žiarením. Blokujú 96% UVA a 99% UVB žiarenia. Oko prekryté šošovkou je chránené vo veľmi vysokej miere pred škodlivými účinkami slnka. Jemné, modré zafarbenie šošovky uľahčuje ich nájdeniu v blistri s roztokom, a označenie "123" pomáha k ich správnemu nasadeniu.

Pro koho Acuvue 1-Day Trueye?

Kontaktné šošovky Acuvue 1-Day Trueye sú určené pre ľudí s krátko- a ďalekozrakosťou, ktorí preferujú komfort pri celodennom nosení šošoviek a pohodlie ich používania.Šošovky nevyžadujú čistenie, nemusíte mať špeciálne puzdro na šošovky. Sú zvlášť vhodné pre ľudí, ktorí často cestujú lietadlom a nemajú možnosť čistiť šošovky (napr. Nemôžu prevážať roztok na starostlivosť o šošovky).

Kontaktné šošovky Acuvue 1-Day Trueye sú k dispozícii v balení po 10-tich, 30-tich, 90-tich a 180-tich kusoch.