Acuvue Oasys for Astigmatism 6 ks

Acuvue Oasys for Astigmatism (6 šošoviek)

Cena - 24,99 €

Kategórie: Dvojtýždenné šošovky / Torické šošovky

Značka šošoviek: Acuvue

Dioptrie: -9.00 do +6.00 D

Cylindr: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25, -2.75

Zakrivenie (BC): 8.6

Priemer (DIA): 14.5

Dvojtýždenné tórické kontaktné šošovky Acuvue Oasys for Astigmatism (v balení po 6 kusoch) od spoločnosti Johnson & Johnson sú vynikajúcou voľbou, ak trpíte astigmatizmom, prípadne astigmatizmom v kombinácii s krátkozrakosťou alebo ďalekozrakosťou. S ich pomocou dosiahnete opäť ostrého videnia.

Tieto veľmi kvalitné šošovky sú vyrobené z moderného silikón-hydrogélového materiálu druhej generácie, ktorý zaručuje maximálny komfort vďaka zachovávaniu prirodzenej vlhkosti očí, dosiahnuté pomocou technológie Hydraclear Plus. Oči tak zostávajú zdravé a Vy pociťujete potrebné pohodlie po celý deň. Na ochranu zdravia očí prispieva tiež UV filter s hodnotami UV-A 95% a UV-B 99%.

U torické šošovky je dôležité, aby zostala stabilná pri každom mrknutí či pohybu oka. Toho je v prípade kontaktných šošoviek Acuvue Oasys for Astigmatism dosiahnuté pomocou prepracovaného dizajnu ASD. Užívateľ sa tak môže spoľahnúť na konzistentný, stabilizovaný obraz. Jemné sfarbenie šošoviek uľahčuje manipuláciu a viditeľnosť v puzdre.