Acuvue Advance 6 ks

Acuvue Advance (6 šošoviek)

Cena - 16,99 €

Kategórie: Dvojtýždenné šošovky

Značka šošoviek: Acuvue

Dioptrie: -12.00 do +8.00 D

Zakrivenie (BC): 8.3 a 8.7

Priemer (DIA): 14.0

Dvojtýždňovej kontaktné šošovky Acuvue Advance (v balení po 6 kusoch) od spoločnosti Johnson&Johnson sú šošovky novej generácie, vyrobené z pokrokovějšího silikón-hydrogélového materiálu. Špeciálne zvlhčujúce prísada Hydraclear zaisťuje dostatočnú vlhkosť, a tým tak pohodlné nosenie po celý deň. Vysoký stupeň priepustnosti umožňuje dostatočný prívod kyslíka, toľko dôležitý pre udržanie zdrví a sviežosti očí.

Mäkké, extrémne flexibilné šošovky sa skvelo prispôsobujú povrchu oka. Užívateľ určite ocenia indikátor rub/líc a jemné, svetlo modré sfarbenie, vďaka čomu je manipulácia so šošovkami ľahšia. Vynikajúcu ochranu proti UV žiareniu poskytuje UV filter s hodnotami UV-A 93% a UV-B 99%.

Kontaktné šošovky Acuvue Advance sú určené pre denné nosenie vo 14tidňovom režime. Šošovky na dva týždne majú v porovnaní s mesačnými šošovkami tú výhodu, že si o niečo lepšie dokážu uchovať hydratačné vlastnosti po celú dobu nosenia. U mesačných šošoviek môžu užívatelia pociťovať mierne vysušovaniu ku koncu mesačného cyklu.