Acuvue 2 - 6 ks

Acuvue 2 (6 šošoviek)

Cena - 17,79 €

Kategórie: Dvojtýždenné šošovky

Značka šošoviek: Acuvue

Dioptrie: -12.00 do +8.00 D

Zakrivenie (BC): 8.3 a 8.7

Priemer (DIA): 14.0

Dvojtýždenné kontaktné šošovky Acuvue 2 (v balení po 6 kusoch) od spoločnosti Johnson&Johnson sú klasické, hydrogélové šošovky určené na denné nosenie. Mäkký a tenký materiál má hladký povrch, ktorý sa skvele prispôsobí tvaru oka. Vďaka stenčeným okrajom je dosiahnuté vysokého komfortu po celú dobu nosenia. Dochádza totiž k optimálnemu prúdeniu kyslíka, v dôsledku čoho zostáva oko svieži.

Šošovky Acuvue 2 majú jemné, svetlo modré sfarbenie, ktoré uľahčuje manipuláciu. UV filter (UVA 70% a UVB 95%) poskytuje vysokú ochranu proti škodlivým slnečným lúčom. Aby však bol chránený celý povrch oka, vrátane citlivého očného okolia, odporúča sa nosiť kontaktné šošovky spolu s kvalitnými slnečnými okuliarmi. Jednoduché nosenie slnečných okuliarov pri používaní šošoviek, patrí k jedným z výhod v porovnaní s nosením dioptrických okuliarov.

14tidenné kontaktné šošovky Acuvue 2 sú technologickým nástupcom šošoviek Acuvue. Firma Johnson & Johnson však neustále investuje do inovácií v oblasti očnej starostlivosti a po šošovkách Acuvue 2 predstavila ďalšiu generáciu šošoviek - Acuvue Advance a Acuvue Oasys.